Kobiece problemy

Kobiece problemy (8)Kiedyś zapewne pod terminem kobiece problemy większość z nas doszukiwałaby się tych związanych z prowadzeniem domu czy wychowywaniem lub pielęgnacją dzieci. Dziś jest to pojęcie szerokie, które kryje w sobie intymne kobiece problemy różnego typu.
Kobiety niechętnie rozmawiają o problemach intymnych, problemach podczas współżycia, tych związanych z menstruacją czy płodnością. Niestety są to wciąż tematy tabu, wiele kobiet nie chce się nimi dzielić z partnerem lub lekarze, a co dopiero mówić o koleżankach, które przecież mogłyby pomóc, być może znają ten problem z autopsji.
Każda z pań w zależności od wielu miewała lub miewa kobiece problemy. Młode dziewczyny mają często problemy z bolesnymi miesiączkami lub zbyt obfitymi. Dojrzałe kobiety wraz z przekwitaniem tracą ochotę na współżycie, zmienia im się także podejście do partnera czy mają problemy hormonalne w okresie menopauzy. Kobiety za wszelką cenę chcą ukryć wiek, dlatego temat menopauzy jest szczególnie pomijany w rozmowach z innymi.

Pozostałe artykuły o medycynie:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top