poradnia pedagogiczno psychologiczna poznań

poradnia pedagogiczno psychologiczna poznań
1 vote, 3.00 avg. rating (66% score)

Regenerum do rzęs (9)Piękne rzęsy to marzenie każdej kobiety. Jednak nie każda chce inwestować w doklejane, naturalne rzęsy metodą 1:1 czy bardzo drogie specyfiki polecane w kobiecej prasie. Można znaleźć też wiele domowych sposobów, które rzekomo poprawią kondycję rzęs i sprawią, że urosną aż do nieba. Każdy sposób jest dobry, ale warto postawić na coś sprawdzonego.

Kupując w aptece specyfiki na porost rzęs warto nie tylko sugerować się ceną. Nie zawsze im droższy produkt, tym lepszy. Czasami te ze średniej półki mają niesamowity skład i naprawdę dają efekt. Jednym z takich specyfików jest Regenerum do rzęs, które sprawia, że wyglądają lepiej, są zdrowsze i przede wszystkim specyfik ten nie zaburza cyklu wzrostu rzęs, a tylko wspomaga je podczas fazy przyrostu.

Domowym sposobem na ładniejsze rzęsy może być wcieranie olejku rycynowego. Już nasze babcie używały tego cuda na rzęsy, brwi i włosy. Ale trzeba powiedzieć wprost, że jest to dłuższa zabawa, niż nałożenie profesjonalnego kosmetyku. Z kolei jeśli liczymy na efekt na chwilę można rzęsy przypudrować przed pomalowaniem i też będą wyglądać lepiej.

Pozostałe artykuły o medycynie:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top